1 » O firmie2

O firmie

Witamy na stronie naszego sklepu internetowego biurowe24.eu

Szanowni klienci,
Znajdziecie tutaj szeroki asortyment artykułów biurowych, papierniczych, szkolnych oraz tonerów i tuszy do drukarek. Staramy się aby oferowane ceny produktów były najniższe w Polsce. Asortyment który oferujemy stale jest poszerzany i jeżeli jakiegoś artykułu którego szukasz nie ma aktualnie w ofercie sklepu internetowego www.biurowe24.eu daj nam znać a wprowadzimy go w ciągu 24-48h. Oferujemy bardzo szybka realizację zamówień a sprzedawane przez nas towary są najwyższej jakości. Dla stałych klientów oferujemy dodatkowe rabaty oraz darmową wysyłkę.

Zapraszamy do zakupów
Zespół biurowe24.eu
Przejdź do strony głównej

Sklep papierniczy Biurowe24.eu

Witamy w internetowym sklepie papierniczym! W naszym asortymencie znajdziecie Państwo pełny zakres artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych artykułów, ich atrakcyjną cenę oraz wydajność – nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Polecamy między innymi akcesoria plastyczne, galanterię papierniczą, tonery, tusze, koperty, przybory do pisania, a także bezpieczne produkty szkolne dla dzieci, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale poszerzamy swoją ofertę w produkty niezbędne w firmie, domu oraz w szkole.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z zakupionych artykułów!
 • www.biurowe24.eu

  emedio.pl
  ul. Traugutta 37
  75-569 Koszalin


  NIP: 4990014864
 • E-mail:bok@biurowe24.eu
 • Telefon69 617 31 41
  881 032 557
 • Godziny działania sklepu10.00-17.30